Bieżące informacje

Rodzice pamiętajcie, że każda nieobecność na treningu musi być przed zajęciami usprawiedliwiona u trenerów.

-----------------------------------------------

Prosimy o robienie zdjęć zawodników na meczach ligowych oraz przesyłanie na nasz adres mailowy ktaradom@gmail.com w tytule proszę wpisać datę spotkania.

----------------------------------------------------

Na każdy mecz ligowy zawodnik musi mieć legitymację, ważna kartę zdrowia, wodę, banana, suszone owoce, ochraniacze, buty do grania, strój

-----------------------------------------------

2016-04-13 Informacja dla rocznika 2007i młodsi. Dzisiejszy sparing odbędzie się na Gagarina. Zbiórka 17.45 proszę o punktualność. Wszyscy grają w klubowych dresach oraz zabierają ochraniacze wodę i banana. Kapitanowie Antek Kocik i Nataniel Jaros zabierają na mecz opaskę Kapitana.

2016-03-31 Dzisiejszy trening odwołany na Południu dla grupy 2005a

2016-03-30 Od najbliższego czwartku do końca czerwca na treningi na Południu każdy z trenujących przynosi karimatę i piłkę do rugby. Nie przynosimy piłki nożnej.

Dzisiejszy trening tj 7.01.2016 r - w III LO 17:00-18:30 z przyczyn od nas niezależnych został odwołany.

WAŻNE!!!!!

Dyrekcja III LO im. D. Czachowskiego prosi, aby rodzice wchodzący na halę mieli ochraniacze na obuwie, bądź obuwie na zmianę. W przeciwnym razie nie będą wpuszczani.

----------------------------------------------------

Przypominamy, że każdy zawodnik na trening powinien mieć oprócz piłki, butów do grania, stroju sportowego, ochraniaczy i wody też banana. Na każdy trening proszę swoim synom dawać ten owoc. Dotyczy to wszystkich zawodników trenujących w KT Ajax Radom

2015-11-24

Na prośbę trenera Orlika dzisiejszy mecz został odwołany.

-----------------------------------------------------

UWAGA MECZ!

24 listopada (wtorek) sparing z Orlikiem Radom. Zbiórka 17.15 na orliku przy ul. Kieleckiej na przeciwko ul. Okulickiego, przychodzimy przebrani w stroje - niebieska koszulka, białe spodenki, białe getry. Proszę do czwartku potwierdzić obecność. Powołani zawodnicy: Musiał Bartłomiej, Wajs Michał, Banaszkiewicz Kacper, Głogowski Tomasz, Gajda Piotr, Grabowski Bartłomiej, Piwowarczyk Jakub, Drachal Dawid, Kłosiński Mikołaj, Szwed Adam, Gliszczyński Szymon, Witaszek Adrian, Kucharski Dawid.

------------------------

2015-11-18

Mamy już termin zajęć dodatkowych sztuk walk dla rocznika 2006. Zajęcia będą odbywać się czwartki o godzinie 17:00 przy ulicy Tybla 7. Ich celem jest między innymi usprawnienie motoryki ruchowej, refleksu oraz ogólnego stanu fizycznego naszych pociech. Wszystkich, którzy się zgłosili proszę o potwierdzenie a innych zachęcam do dopisywania się na zajęcia. Liczba miejsc ograniczona. Koszt zajęć to 20 zł na miesiąc (4 czwartki w miesiącu). Treningi zaczynają się od 19 listopada.

-------------------------------

2015-11-18

Ze względu na pogodę dzisiejszy trening o 18.00 na Gagarina odwołany.

-------------------------------

WAŻNE!!!!! - komunikat ROZPN

"Zgodnie z zaleceniem PZPN, na podstawie uchwały Zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej z dnia 22 września 2015 r. indywidualne karty LICENCJA ZAWODNIKA będą obowiązkowe dla wszystkich uprawnionych zawodników, uprawiających piłkę nożna od 8 roku życia; ważność : 5 (pięć) lat od daty wydania. Począwszy od rundy wiosennej sezonu 2015/16 kart te będą jedynym, wymaganym dokumentem tożsamości gracza, obowiązującym podczas przedmeczowej weryfikacji zawodników, co ułatwi, a zarazem przyspieszy ten proces.

Jednorazowy koszt LICENCJI ZAWODNIKA wynosi 2,50 zł/szt., płatne przy odbiorze karty. Istnieje możliwość wyrobienia duplikatu w przypadku zagubienia lub zniszczenia karty ( 5,00 zł/szt.)

Kluby na terenie Mazowieckiego ZPN są zobowiązane do składania wniosków o wydanie licencji w terminie do 27 listopada 2015 r. iza pośrednictwem modułu kluby.pzpn.pl przypisać zdjęcia poszczególnym zawodnikom wg załączonej instrukcji. Zdjęcia na potrzeby kart mają mieć wymiar 294 x 234 px i na kontrastowym (najlepiej jasnym) tle prezentować twarz zawodnika i ew. część jego ramion."

1. PROSZĘ O PRZYSŁANIE ZDJĘĆ DO 20!!!!! LISTOPADA, PONIEWAŻ MUSZĘ WSZYSTKO WPROWADZIĆ DO SYSTEMU.

2. W TYTULE E-MAILA ORAZ NAZWIE ZDJĘCIA PROSZĘ WPISAĆ NAZWISKO I IMIĘ, ABYM MIAŁA ZAWODNIKÓW ALFABETYCZNIE.

3. ADRES E-MAIL: ktaradom@gmail.com

4. ZAWODNICY, KTÓRYCH ZDJĘĆ NIE DOSTANĘ W TERMINIE, NIE BĘDĄ MIELI WYROBIONEJ LICENCJI - PROSZĘ SZANOWAĆ RÓWNIEŻ MÓJ CZAS.

KT Ajax Radom

#ktajaxradom