Bardzo dobre granie

Kuźnia Talentów Ajax Radom - Warszawska Szkoła Futbolu 4:1 (0:0)

Skład : Mazur Patryk, Musiał Bartłomiej, Ciszek Jakub, Standowicz Mikołaj, Jabłoński Kacper, Kucharski Dawid, Grabowski Bartłomiej, Antochowski Kacper, Kornak Adam, Głogowski Tomasz, Banaszkiewicz Kacper, Wólczyński Mateusz, Jaros Kewin, Kłosiński Mikołaj, Stępień Igor.
Bramki : Antochowski 2 (65', 67'), Kucharski 1 (61'), Jabłoński 1 (70').

Nasz zespół U12 zagrał towarzysko na obiektach MOSiR z rok starszym rywalem z Warszawy. Mecz miał charakter wyrównanego spotkania. Piorunująca była końcówka w wykonaniu naszych zawodników. Świetna zmianę dał Kewin Jaros, który miał dwie doskonałe asysty do naszych napastników Dawida Kucharskiego i Kacpra Antochowskiego. Cała druzyna zasłużyła na słowa pochwały. Był to dopiero 3 mecz w systemie 10 + bramkarz w wykonaniu trenerów Sebastiana Starobrata i Igora Tworka.